Witaj !

Z roku na rok rośnie liczba osób decydujących się na wyjazdy kamperem. O ile zakup takiego pojazdu jest bardzo drogi i wykracza często poza możliwość zakupu, tak wynajem należy już do całkiem osiągalnych. Ponadto wynajem kampera jest opcją zdecydowanie tańszą i wygodniejszą od zakupu. W wynajmie opłatę ponosimy raz, natomiast w przypadku kupna, obowiązują nas dodatkowe opłaty takie jak ubezpieczenie, przegląd, serwis itd. Często osoba zakupująca kampera nie przemyśli faktu, że pojedzie nim raz czy dwa razy w roku na urlop a opłaty obowiązują ją cały rok. W przypadku nowego samochodu są to bardzo wysokie kwoty. W przypadku używanego te kwoty są niższe, natomiast musimy być świadomi o dodatkowych kosztach ewentualnego serwisu, który w trasie, a do tego za granicą potrafi stać się nie lada problemem.   Zarówno z tego jak i z innych powodów wynajem kampera pozostaje tutaj najrozsądniejszym wyborem. Zarówno na urlop jak i na krótsze wypady ten sposób wypoczynku jest wyjątkowy i niezapomniany. Często osoby które wybrały się w podróż kamperem, pozostają przy tej decyzji w przy okazji podróży na wiele, wiele lat.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podróżuj i poczuj, czym jest prawdziwa wolność.

Turystyka kamperowa w ciągu ostatnich kilkunastu lat zdobyła ogromną popularność. Tylko ona zapewnia maksymalną wolność w trakcie urlopu. Brak pogody? Ruszamy w inne miejsce! Znudził nam się krajobraz? Wystarczy przeparkować auto, by mieć inny widok z sypialni. Jesteśmy przekonani, że jeśli zdecydujesz się na wynajem kampera, zagwarantujesz sobie wspaniałe wakacje.

Dlaczego warto – podróżować kamperem?

  • zatrzymujesz się, gdzie chcesz i … śpisz, gdzie chcesz, nie ważne czy w Polsce czy za granicą,
  • możesz podróżować z dala od typowych szlaków turystycznych,
  • towarzyszy Ci poczucie wolności – nie jesteś ograniczony ważnością biletu czy długością doby hotelowej,
  • wszędzie masz dostęp do niezbędnych mediów: toalety, umywalki, prysznica, łóżka, kuchni z kuchenką gazową, lodówki oraz TV,
  • możesz wybrać się w podróż sam lub w towarzystwie, 
  • oszczędzasz czas i pieniądze jesteś niezależny,
  • kamper to Twój dom na kółkach, co oznacza, że wszędzie czujesz się jak w domu,
  • w każdej chwili możesz zmienić swój widok za oknem ! 

Zapraszamy do Kampery4You w Koszalinie – przekonasz się, jak wysoki standard oferują nasze kampery.

Facebook
Facebook